kivesa ile istediğin teknolojileri aylık ya da daha uzun süreli olarak kiralayabilirsin. Yüksek fiyatlar veya aylarca taksit ödemek arasında seçim yapmayı unut. Sana istediğin zaman istediğin ürünü kullanma özgürlüğünü veriyoruz. 

Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapmaktayız. İstanbuldaysan kargo ücreti ödemeden ofisimize gelerek anında kiralama yapabilirsin.

Evet ödeyeceğiniz kargo ya da kurye ücreti iadeyi de kapsar.

Tüm ürünlerimiz yeni ya da yeni gibidir. Ürünü teslim aldığın gün memnun kalmazsan bizi haberdar ederek anında iade yapabilirsin. 

  1. Websitemizden dilediğin ürünü seç ve ilk ay ödemesini tamamla
  2. Ürünü ister ofisimize gelerek al ister kargo ile sana gönderelim
  3. Ürün sana ulaştıktan sonra kira süren başlasın
  4. Ürünü aylık ödemelerle dilediğin kadar kullan
  5. İade etmek istediğin zaman ofisimize ürünü getir ya da kargo ile geri gönder
  6. Ürünü teslim aldığın gibi iade et, bir sonraki kiralamanda kullanmak üzere hediye çekini kazan!

Hasar bedeli kullanıcının hasar bildiriminden sonra  belirlenecektir ve en fazla bir aylık kira bedeli ile sınırlıdır. Kullanıcı hasar bilidiriminde bulunmazsa hem tüm hasar bedelinden hem de ürünün serviste geçireceği süre kadar kira bedelinden sorumludur.

Ürüne hasar gelmesi halinde en az 3 gün içinde hasar bildirim formunu doldurman ve ürünü bize geri kargolaman gerekmektedir. Hasar veya başka bir sebeple yarım kalan süre için iade yapılmaz.

Tek yapman gereken ürünü bir sonraki ödeme tarihinden en az bir gün önce ofisimize getirmen ya da bize geri kargolaman, ürün ve ürünle beraber verilen tüm aksesuarlar iade edildiğinde aboneliğin sonlandırılır.

Ürünü kargo ile iade etmek için herhangi bir Sürat kargo şubesine giderek 1266489020 anlaşma numarasına karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Teslim alacak kurum Keerala Elektronik Hizmetler Teknoloji ve Ticaret Ltd. Şti. olmalıdır. Ürünü size geldiği şekilde sağlam ve korunaklı paketleyiniz.

Ürünü sağlam ve eksiksiz şekilde iade ettikten sonra aboneliğiniz sonlandırılır ve kartınızdan tekrar bir kesinti yapılmaz. Ürünün habersiz şekilde hasarlı şekilde iade edilmesi durumunda ya da eksik iade edilmesi durumunda kiranızın sonlandırılması için hasar tutarının ödenmesi ya da eksik eşyanın geri gönderilmesi gerekmektedir.

Taahhüt süresi dolmadan ürünün iadesi durumunda kullanılan süre için taahhüt sebebiyle kazanılan indirim miktarının ödenmesi gerekmektedir. Mevcut ödenen tutar ve taahhütsüz hesaplanan tutar arasındaki fark müşteriden  tahsil edilir.

Kivesa.com son derece güvenli bir e-ticaret sitesidir ve ödeme ortağı olarak Türkiyedeki en büyük ödeme altyapısı olan iyzico ile çalışmaktadır. Kart bilgileri sitede tutulmayıp iyzico tarafından yüksek güvenlikli şekilde şifrelenerek saklanmaktadır, iyzicoda şifrelenen kart ile abonelik devam ettirilir. Kivesa.com sitesindeki tüm veri akışı SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. 

kivesa.com İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı Keerala Elektronik Hizmetler Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketinin (mersis no: 0542116330100001) bir markasıdır.