Sıkça sorulan sorular

Kivesa, istediğin ürünü aylık kira bedeli karşılığında, ihtiyacın olan kira süresi için  kiralayabildiğin bir abonelik sistemidir. Üstelik taahhüt vermeden dilediğin kadar kullanabilirsin. Satın alarak yüksek maliyetlere katlanmak yerine kiralayarak finansman özgürlüğü ve esnekliği kazanmana yardımcı olur.

Kivesa.com üzerinden istediğin ürünü online olarak kiralayabilirsin.

Sistem basitçe şöyle işliyor:

  1. İstediğin ürünü seçtikten Kivesa hesabını oluşturup ödeme adımına geçmen gerekiyor. Bu aşamada açılış ücretini ve 1 aylık kira bedelini kredi kartından tahsil ediyoruz. Kimliğin teyit ve diğer bilgiler kontrol edildikten sonra siparişin onaylanıyor. 
  2. Gerekli belgeleri paylaşmaman halinde kartına kira bedelini iade ediyoruz.
  3. Siparişin onaylanmasından sonra ürünü hemen kargoluyoruz. Teslim tarihinden itibaren kira süren başlıyor. Cihaz kirasını, kira süresi boyunca her ay kredi kartından çekiyoruz.
  4. Cihazını dilediğin zaman kargo ile iade edebilirsin, kira süresini uzatabilirsin veya cihazı satın alabilirsin.  
  5. Ürünü kargo ile iade etmek için herhangi bir Sürat kargo şubesine giderek 1266489020 anlaşma numarasına karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Teslim alacak kurum Keerala Elektronik Hizmetler Teknoloji ve Ticaret Ltd. Şti. olmalıdır. Ürünü size geldiği şekilde sağlam ve korunaklı paketleyiniz.

Hayır. Kivesa’da depozito veya kredi kartından bloke alınmaz. Yalnızca aylık kira bedelini ödersiniz.

Ürünü kapına gelecek kargo ile ya da kargo şubesinden teslim alabilirsin. Teslimat sırasında kimlik ibrazı zorunludur.

Ürünü teslim alırken kutuyu açıp içeriğini kontrol edin. Eğer ürün hasarlıysa, kargo görevlisinden tutanak tutulmasını talep edin ve ürünü teslim almayın. Kargo şubesindeki tutanak örneğini hemen müşteri hizmetlerine gönderin.

Kiralama işlemlerinin yürütülmesi, sözleşme koşullarının yerine getirilmesi ve tamamlanması için kimlik teyidi yapılmakta. Kimlik teyidi sırasında verdiğiniz bilgiler başka herhangi bir amaç için kullanılmıyor.

Kira süresi bitince cihazı ve aksesuarlarını bize kargoluyorsunuz. Cihazı ve aksesuarları kontrol ediyoruz ve kargonuzu aldığımızı yazılı olarak teyit ediyoruz. Sonra kira sözleşmenizi sona erdiriyoruz.

Cihazı, kira süresi bitmeden en az bir gün önce kargoya vermeniz gerekir. Kargoya zamanında vermediğiniz ürünler için kira bedeli tahsil edilir.

Ürünü kargo ile iade etmek için herhangi bir Sürat kargo şubesine giderek 1266489020 anlaşma numarasına karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Teslim alacak kurum Keerala Elektronik Hizmetler Teknoloji ve Ticaret Ltd. Şti. olmalıdır. Ürünü size geldiği şekilde sağlam ve korunaklı paketleyiniz.

Cihazı, orijinal kutusunda, hasarsız şekilde ve size gönderilen tüm aksesuarlar ile beraber teslim etmeniz gerekir.

Kivesa ile taahhüt vermeden dilediğin kadar kullanım yapabilirsin. Kivesa seni taahhütle uğraştırmaz.

Ürün arızalanır veya hasar alırsa hemen bize haber veriyorsunuz, biz de sizi en yakın servis noktamıza yönlendiriyoruz. İsterseniz bizzat, isterseniz kargo ile cihazı servis noktamıza teslim ediyorsunuz. Tamiratını biz yapıyoruz ve size geri gönderiyoruz.

Ürün arızalarında ya da hasarlarında hiç bir ücret almıyoruz evet yanlış duymadın 100% hasar koruması sunuyoruz. Oluşan hasarın kazayla olmuş olması önemli kasten verilen hasarlarda tüm hasardan kullanıcı sorumlu.

Bu durumda dahi kaza ile olduğu sürece hiçbir ödeme yapmazsın.

Cihazın çalınması veya kaybolması durumunda kullanıcı cihazın parakende satış tutarını ödemekle yükümlüdür. 

Kivesa’ya tüm yazılı bildirimlerinizi ve iletişiminizi destek@kivesa.com e-posta adresine yazarak yapabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa bize yazmayı ihmal etmeyin.

Kivesa, yeni veya yeni gibi olan cihazlar kiralar. Cihazlar tekrar kiralanmadan önce detaylı bir kalite kontrol ve yenileme işleminden geçer. Böylece kiralanan her ürün harika durumda olur. Eğer cihaz beklediğiniz gibi çıkmazsa müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Kesinlikle evet! Lütfen orijinal kutuyu muhafaza edin ve ürünü iade ederken kutuya yerleştirin. Böylece her ürün kiralayan kullanıcımız sizinki kadar keyifli bir deneyime sahip olsun.

Evet, iade edilen ürünleri işleme alabilmemiz için her türlü belge, bilgi ve kullanıcı hesaplarının kaldırılması, cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi gerekmektedir. Bu husus, ürünü tekrar işleme alabilmemiz için önemli olduğu kadar sizin verilerinizin korunması için de önemli.

Normal kullanımdan doğan çizilme gibi eskimeleri dert etmenizi istemiyoruz. Telefon bize iade edildikten sonra biz bunları tamir ediyoruz. 

Hasarları ürünü teslim aldıktan en geç ertesi günü müşteri hizmetlerine bildirin. 

Kıvesa © 2020, Tüm hakları saklıdır

Sepetim

0

Sepetinizde bir ürün yok